najlepsza impreza myśliwska na Mazurach

zawody wędkarskie

Prezentacja psów ras myśliwskich

Szanowni Państwo,

Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką lasu, łowiectwa oraz myślistwa na dziewiątą już edycję „Myśliwskich Smaków”, które w tym roku odbędą się 25 sierpnia na placu Daszyńskiego w Piszu. W roku bieżącym, tak jak w minionych latach w programie zagoszczą liczne atrakcje, występy, pokazy oraz konkursy.

Jestem przekonany, iż każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, a obecność na „Myśliwskich Smakach” pozwoli na lepsze poznanie i zgłębienie tematów związanych z naszą mazurską przyrodą. Starostwo Powiatowe w Piszu jako główny organizator „Myśliwskich Smaków” chce tym samym w roku bieżącym podtrzymać  kilkuletnią już tradycję spotkań z myślistwem oraz łowiectwem oraz kontynuować podjęte przed laty działania na rzecz wykreowania rozpoznawalnej daleko poza granicami naszego powiatu marki, stanowiącej nie tylko sposób na spędzenie czasu w sposób miły ale również niewątpliwą atrakcję turystyczną.

Zapraszam serdecznie

Starosta Piski